Masz pytania?
509 844 370
Narcos

Akademia Bezpiecznej Jazdy

Witamy w Akademii Bezpiecznej Jazdy Lanette

Wzrastająca liczba samochodów na drogach, oraz zwiększające się natężenie ruchu sprawiają, iż coraz większy nacisk musi zostać położony na koncentrację i wzrost umiejętności praktycznych kierowców. W sytuacjach zagrożenia jedna rzecz jest szczególnie niezbędna: szybka i skuteczna reakcja. Na prawidłową decyzję i reakcję jest tylko ułamek sekundy, a przecenianie własnych możliwości to choroba naszych, szczególnie młodych kierowców.

Wprowadzając szkolenia ABJ Lanette pragnie przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa na drogach. Podczas udziału w warsztatach doskonalących bezpieczną jazdę jak i wielu innych projektach oferowanych przez ABJ Lanette, uczestnik ma okazję wytrenować niezbędne umiejętności i reakcje, jak i działania mechanizmów technologicznych, które pomogą sprostać różnym groźnym sytuacjom pojawiającym się na drodze. Taki trening może stanowić wspaniały i oryginalny prezent, który klient otrzymuje w postaci imiennego vouchera wraz z firmowymi gadżetami.

Ważną część naszej oferty stanowi przygotowanie i organizacja imprez integracyjnych, promocyjnych, oraz firmowych o charakterze motoryzacyjnym. Dzięki autorskim programom, zgranemu zespołowi, oraz wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy wspaniałą rozrywkę, niezapomniane wrażenia, przy okazji i naukę.

Zapraszamy zarówno firmy, jak i osoby indywidualne