Masz pytania?
509 844 370
Narcos

Warsztaty bezpiecznej jazdy motocyklem

Warsztaty motocyklowe Mini szosowe

Na program warsztatów składa się krótkie wprowadzenie teoretyczne ( omówienie fizyki ruchu), oraz szereg ćwiczeń, na które składa się gimnastyka motocyklowa, ustalenie prawidłowej pozycji na motocyklu, trening przy powolnej jeździe mający na celu naukę sprawnego manewrowania motocyklem w ruchu miejskim, hamowanie przy różnych prędkościach, sprawna zmiana biegów, przeciwskręt i techniki pokonywania zakrętów ( trzy pozycje), możliwość jazdy na specjalnym motocyklu wyposażonym w troleje zabezpieczające przed upadkiem.

  1. Czas trwania 3-4 godzin
  2. Cena – 300,- netto , miejsce Gliwice
  3. Ceny dla firm, lub zorganizowanych grup ustalane są w drodze negocjacji

Uwaga: warsztaty odbywają się na pojazdach uczestników!

Warsztaty motocyklowe Maxi szosowe

To program Mini poszerzony o drugą część, 4-5 godzinną jazdę własnym motocyklem w towarzystwie trenera doskonalenia techniki jazdy, przeplataną omawianiem różnych zagadnień bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Omówienie zasad porozumiewania się w grupie motocyklistów.Nauka zasad poruszania się na drogach szybkiego ruchu. Wypadki autostradowe, jazda we mgle, wypadki lustrzane. Dojazd do Szczyrku/Góra Św Anny. W górskim szałasie/kawiarence,przy ciepłym posiłku omówienie zasad bezpieczeństwa, teorii jazdy po zakręcie (geometria, balans gazem, balans ciałem). Przejazd ciekawą trasą, pełną zakrętów za instruktorem. Pokaz właściwego toru jazdy, właściwego balansu ciałem w zakręcie.

  1. Powrót do Gliwic, dla większej grupy możliwe zakończenie warsztatów przy ognisku i kiełbaskach
  2. Cena – 600,- netto , miejsce Gliwice
  3. Ceny dla firm, lub zorganizowanych grup ustalane są w drodze negocjacji

Uwaga: warsztaty odbywają się na pojazdach uczestników!

Warsztaty Enduro Trip

Ach, gdyby tak urwać się z pracy na dwa dni…Zapomnieć o codziennych obowiązkach.Właściwie……. Dlaczego by tego nie zrobić?

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd. Z Gliwic. Z dala od asfaltu i głównych dróg. Pokażemy Ci Śląsk jakiego nie znasz. Dziesiątki kilometrów po szutrowych, leśnych i polnych drogach, wspaniała atmosfera dla ludzi kochających przygodę i  przyrodę. Jazda terenowa przeplatana odpoczynkiem w ciekawych miejscach. Na koniec dnia czekać będzie na Ciebie ognisko i pyszne jedzenie, a odpoczynek zapewni Ci leśne SPA i sen w drewnianym domu gościnnym.

Agenda  dwudniowej podróży dobierana jest  indywidualnie , w zależności od doświadczenia motocyklisty.

Grupy 1-3 osobowe.

Ceny: 1 osoba-1350,-zł/os. brutto ; 2 osoby-1150,-zł/os; 3 osoby-950,-zł/os.

                                             

Warsztaty Enduro

Zapraszamy na  motocyklową przygodę w terenie. Z dala od asfaltu i głównych dróg. Zobaczysz Śląsk jakiego nie znasz. Dziesiątki kilometrów po szutrowych, leśnych i polnych drogach, wspaniała atmosfera dla ludzi kochających przygodę i  przyrodę. Jazda terenowa przeplatana odpoczynkiem ( z posiłkiem) w ciekawych miejscach.

Agenda  jednodniowej podróży dobierana jest  również indywidualnie , w zależności od doświadczenia motocyklisty/ów.

Grupy 1-3 osobowe.

Ceny: 1 osoba-850,-zł/os. brutto ; 2 osoby-680,-zł/os; 3 osoby-520,-zł/os.