Masz pytania?
509 844 370
Narcos

Warsztaty bezpiecznej jazdy samochodem

Bezpieczny prezent

Obdaruj bliską Ci osobę voucherem na jedno ze szkoleń bezpiecznej jazdy. Taki prezent będzie doskonałym dowodem Twojej troski o jej bezpieczeństwo za kierownicą.

Warsztaty Zaawansowanej Techniki Jazdy Samochodem (ZTJ)

Jesień. Liście na drodze. Mgły, deszcz, przymrozki i pierwszy śnieg lada chwila. Zima niestety za pasem i niebawem zrobi się niebezpiecznie. Aby temu zaradzić trzeba przygotować samochód i …siebie. Trzeba się szkolić.

Zapraszamy na warsztaty zaawansowanej techniki jazdy samochodem. Zapraszamy wszystkich pasjonatów poprawnej techniki jazdy, osoby czujące się niepewnie w trudnych warunkach drogowych, osoby młode i niedoświadczone,

wszystkich którzy chcą przetestować siebie i systemy bezpieczeństwa w swoich samochodach. Ćwiczenia na płycie poślizgowej ośrodka doskonalenia techniki jazdy pozwolą także sprawdzić systemy hamowania i dokonać testów

ogumienia Waszych samochodów.

Dzięki warsztatom uzyskasz wiedzę oraz umiejętności, które zwiększają szanse na uniknięcie , lub wyjście z poślizgu oraz zwiększają kontrolę w innych ekstremalnych sytuacjach. Ćwiczenia te zwiększają szanse na przeżycie.

Szkolenie prowadzone jest przez trenerów doskonalenia techniki jazdy i instruktorów nauki jazdy o sportowym, rajdowym rodowodzie. Po prostu fachowców od bezpiecznej jazdy.

W szkoleniu najlepiej uczestniczyć własnym samochodem, ale na miejscu szkolenia możemy udostępnić samochód do treningu ( za dodatkową opłatą i wcześniejszym uzgodnieniu).

Warsztaty ZTJ trwają w sumie ok 5h. W ich skład wchodzi część teoretyczna oraz dwie części praktyczne

 

Cena-1100,- brutto dla jednej osoby; 1250,- brutto dla dwóch osób w samochodzie.

Terminy:

16.02.2021

27.02.2021

06.03.2021

21.03.2021

10.04.2021

23.04.2021

Warsztaty  Rajdowe ABC

To całodniowy trening z trenerem doskonalenia techniki jazdy z kierowcą rajdowym, w różnych warunkach drogowych, w mieście, na autostradach, na górskich zakrętach, poprzedzony wprowadzeniem teoretycznym, prowadzonym w czasie pandemii poprzez internet-komunikator Skype, oraz szeregiem ćwiczeń przygotowujących ( slalomy, hamowanie awaryjne, symulacja poślizgu samochodem na trolejach, test Stewarta, symulacja jazdy po spożyciu alkoholu i narkotyków (alkogogle, narkogogle). Kilkugodzinny wyjazd to trening  stosowania odpowiedniej geometrii zakrętu i balansu masy samochodu, a warsztaty  kończy pobyt w ośrodku doskonalenia techniki jazdy i trening na płycie poślizgowej, gdzie trenujemy wyjście z poślizgu ( nadsterowność i podsterowność), hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody i w łuku, oraz szereg manewrów  poprawiających sprawność za kierownicą. Warsztaty odbywają się  samochodem uczestnika.

Cena dla osób indywidualnych – 1100,- brutto.

Szczegółowe  informacje w biurze obsługi klienta pod nr 509 844 370, lub na  bok@abjlanette.pl

[/vc_row]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Warsztaty Defensive Driving

To trening  z trenerem doskonalenia techniki jazdy w różnych warunkach drogowych, miejskich, autostradowych , pogłębiające wiedzę i umiejętność zachowania się na drodze w sytuacjach codziennych i ekstremalnych.Wyjazd na trasę poprzedzony jest  wprowadzeniem teoretycznym ( w czasie pandemii prowadzonym przez internet- komunikator Skype) oraz szeregiem ćwiczeń przygotowujących  na placu treningowym (slalomy, hamowanie awaryjne, test Stewarta, jazda samochodem na trolejach – symulacja poślizgu, symulacja jazdy po spożyciu alkoholu- alkogogle). Uwaga! Jazda odbywa się samochodem klienta.

 Cena dla osób indywidualnych – 530,- brutto. Szczegółowe informacje pod nr 509 844 370, lub na e-mail bok@abjlanette.pl

warsztaty  Master Drive

To  teoretyczne przygotowanie i praktyczny trening  pod okiem trenera doskonalenia techniki jazdy. Wprowadzenie teoretyczne prowadzimy z powodu pandemii przez łącze internetowe ( komunikator Skype) . ćwiczenia  na płycie poślizgowej w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy, pozwalają na doświadczenie wielu zdarzeń symulujących warunki drogowe, w tym ekstremalne  takie jak: hamowanie awaryjne, poślizg. W trakcie jazdy na płycie poślizgowej wykorzystujemy jej zmniejszoną przyczepność oraz zjawisko aquplaningu. Ćwiczenia poprawiają sprawność za kierownicą i zwiększają świadomość zagrożeń. Uwaga! trening odbywa się pojazdem uczestnika!

Szczegółowe informacje pod nr 509 844 370, lub na e-mail bok@abjlanette.pl

Cena  –  630,- brutto; 730,- dla dwóch osób w samochodzie

Warsztaty Bezpiecznej jazdy samochodem (BRD)organizowane w ODTJ

Warsztaty poświęcone są najważniejszym zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem w samochodzie. Program zakłada interaktywne i multimedialne wykłady teoretyczne, które pozwolą właściwie zrealizować część dalszą warsztatów, oraz uzmysłowić kwestie bezpieczeństwa w samochodzie, poprzez zestawienie z możliwymi zagrożeniami. Główną część stanowią ćwiczenia, które rozpoczyna ustalenie indywidualnej prawidłowej pozycji za kierownicą, oraz informacje o właściwym operowaniu kierownicą. Wiedza wynikająca z fizyki ruchu pozwala wyszkolić umiejętność właściwego pokonywania zakrętów, daje możliwość poznania zjawisk nadsterowności i podsterowności samochodu, oraz poznania metod ich niwelowania. Kolejne informacje umożliwiają przyswoić umiejętność właściwego zachowania w sytuacjach niebezpiecznych na drodze: np hamowania awaryjnego, oraz możliwości utraty przyczepności kół i właściwego kierunku jazdy. Doskonałe warunki szkoleniowe ( trening na płycie poślizgowej), oraz doświadczeni Instruktorzy umożliwiają efektywną naukę prawidłowego zachowania w różnych trudnych sytuacjach drogowych.

Warsztaty prowadzi instruktor doskonalenia techniki jazdy drogą radiową (CB), oraz instruktorzy nauki jazdy.

Cena szkolenia podstawowego dla grupy do 12 osób (pkt 1-11) –  od 6600 zł netto.

Zajęcia odbywają się na terenie zamkniętym Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.

Możliwe rozszerzenie szkolenia ( za dodatkową opłatą) o:

– Symulator zderzenia

– Test Stewarta

– Symulator dachowania

– Eksperyment Airbag-pokaz wybuchu poduszki

[/vc_row]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.