Masz pytania?
509 844 370
Narcos

Warsztaty bezpiecznej jazdy samochodem

Bezpieczny prezent

Obdaruj bliską Ci osobę voucherem na jedno ze szkoleń bezpiecznej jazdy. Taki prezent będzie doskonałym dowodem Twojej troski o jej bezpieczeństwo za kierownicą.

                                                                                                                                             Warsztaty Zaawansowanej Techniki Jazdy Samochodem (ZTJ)

Jesień. Liście na drodze. Mgły, deszcz, przymrozki i pierwszy śnieg lada chwila. Zima niestety za pasem i niebawem zrobi się niebezpiecznie. Aby temu zaradzić trzeba przygotować samochód i ...siebie. Trzeba się szkolić.
Zapraszamy na warsztaty zaawansowanej  techniki jazdy samochodem. Zapraszamy wszystkich pasjonatów poprawnej techniki jazdy, osoby czujące się niepewnie w trudnych warunkach drogowych, osoby młode i niedoświadczone, 
wszystkich którzy chcą przetestować siebie i systemy bezpieczeństwa w swoich samochodach. Ćwiczenia na płycie poślizgowej ośrodka doskonalenia techniki jazdy pozwolą także sprawdzić systemy hamowania i dokonać testów
ogumienia  Waszych samochodów.
Dzięki warsztatom uzyskasz wiedzę oraz umiejętności, które zwiększają szanse  na uniknięcie , lub wyjście z poślizgu oraz zwiększają kontrolę w innych ekstremalnych  sytuacjach. Ćwiczenia te zwiększają szanse na przeżycie.
Szkolenie prowadzone jest przez trenerów doskonalenia techniki jazdy i instruktorów nauki jazdy o sportowym, rajdowym rodowodzie. Po prostu fachowców od bezpiecznej jazdy.
W szkoleniu najlepiej uczestniczyć własnym samochodem, ale na miejscu szkolenia możemy udostępnić samochód do treningu ( za dodatkową opłatą i wcześniejszym uzgodnieniu).
Warsztaty ZTJ trwają w sumie ok 5h. W ich skład wchodzi część teoretyczna oraz dwie części praktyczne

Cena-1100,- brutto dla jednej osoby; 1250,- brutto dla dwóch osób w samochodzie.
Terminy:
31.10.2020
07.11.2020
21.11.2020
12.12.2020
09.01.2021
23.01.2021


Warsztaty Rajdowe ABC

To kilkugodzinny  trening z trenerem doskonalenia techniki jazdy z kierowcą rajdowym, w różnych warunkach drogowych, w mieście, na autostradach, na górskich zakrętach, poprzedzony wprowadzeniem teoretycznym, prowadzonym w czasie pandemii poprzez internet-komunikator Skype, oraz szeregiem ćwiczeń przygotowujących ( slalomy, hamowanie awaryjne, symulacja poślizgu samochodem na trolejach, test Stewarta, symulacja jazdy po spożyciu alkoholu i narkotyków (alkogogle, narkogogle). Kilkugodzinny wyjazd to trening  stosowania odpowiedniej geometrii zakrętu i balansu masy samochodu. Podczas jazdy audyt wiedzy teoretycznej-fizyka ruchu, technika jazdy. Nauka sportowego zapisu trasy odcinków specjalnych, jazda górska po ciekawych i trudnych technicznie trasach  Rajdu Wisły , Rajdu Polskiego.Warsztaty odbywają się  samochodem uczestnika.

Cena dla osób indywidualnych – 890,- brutto.

Szczegółowe  informacje w biurze obsługi klienta pod nr 509 844 370, lub na  bok@abjlanette.pl[/vc_column_text]

Warsztaty  Rajdowe ABC

To całodniowy trening z trenerem doskonalenia techniki jazdy z kierowcą rajdowym, w różnych warunkach drogowych, w mieście, na autostradach, na górskich zakrętach, poprzedzony wprowadzeniem teoretycznym, prowadzonym w czasie pandemii poprzez internet-komunikator Skype, oraz szeregiem ćwiczeń przygotowujących ( slalomy, hamowanie awaryjne, symulacja poślizgu samochodem na trolejach, test Stewarta, symulacja jazdy po spożyciu alkoholu i narkotyków (alkogogle, narkogogle). Kilkugodzinny wyjazd to trening  stosowania odpowiedniej geometrii zakrętu i balansu masy samochodu, a warsztaty  kończy pobyt w ośrodku doskonalenia techniki jazdy i trening na płycie poślizgowej, gdzie trenujemy wyjście z poślizgu ( nadsterowność i podsterowność), hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody i w łuku, oraz szereg manewrów  poprawiających sprawność za kierownicą. Warsztaty odbywają się  samochodem uczestnika.

Cena dla osób indywidualnych – 1100,- brutto.

Szczegółowe  informacje w biurze obsługi klienta pod nr 509 844 370, lub na  bok@abjlanette.pl

[/vc_column][/vc_row]

Warsztaty Defensive Driving

To trening  z trenerem doskonalenia techniki jazdy w różnych warunkach drogowych, miejskich, autostradowych , pogłębiające wiedzę i umiejętność zachowania się na drodze w sytuacjach codziennych i ekstremalnych.Wyjazd na trasę poprzedzony jest  wprowadzeniem teoretycznym ( w czasie pandemii prowadzonym przez internet- komunikator Skype) oraz szeregiem ćwiczeń przygotowujących  na placu treningowym (slalomy, hamowanie awaryjne, test Stewarta, jazda samochodem na trolejach – symulacja poślizgu, symulacja jazdy po spożyciu alkoholu- alkogogle). Uwaga! Jazda odbywa się samochodem klienta.

 Cena dla osób indywidualnych – 530,- brutto. Szczegółowe informacje pod nr 509 844 370, lub na e-mail bok@abjlanette.pl

warsztaty  Master Drive

To  teoretyczne przygotowanie i praktyczny trening  pod okiem trenera doskonalenia techniki jazdy. Wprowadzenie teoretyczne prowadzimy z powodu pandemii przez łącze internetowe ( komunikator Skype) . ćwiczenia  na płycie poślizgowej w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy, pozwalają na doświadczenie wielu zdarzeń symulujących warunki drogowe, w tym ekstremalne  takie jak: hamowanie awaryjne, poślizg. W trakcie jazdy na płycie poślizgowej wykorzystujemy jej zmniejszoną przyczepność oraz zjawisko aquplaningu. Ćwiczenia poprawiają sprawność za kierownicą i zwiększają świadomość zagrożeń. Uwaga! trening odbywa się pojazdem uczestnika!

Szczegółowe informacje pod nr 509 844 370, lub na e-mail bok@abjlanette.pl

Cena  –  630,- brutto; 730,- dla dwóch osób w samochodzie

Warsztaty Bezpiecznej jazdy samochodem (BRD)organizowane w ODTJ

Warsztaty poświęcone są najważniejszym zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem w samochodzie. Program zakłada interaktywne i multimedialne wykłady teoretyczne, które pozwolą właściwie zrealizować część dalszą warsztatów, oraz uzmysłowić kwestie bezpieczeństwa w samochodzie, poprzez zestawienie z możliwymi zagrożeniami. Główną część stanowią ćwiczenia, które rozpoczyna ustalenie indywidualnej prawidłowej pozycji za kierownicą, oraz informacje o właściwym operowaniu kierownicą. Wiedza wynikająca z fizyki ruchu pozwala wyszkolić umiejętność właściwego pokonywania zakrętów, daje możliwość poznania zjawisk nadsterowności i podsterowności samochodu, oraz poznania metod ich niwelowania. Kolejne informacje umożliwiają przyswoić umiejętność właściwego zachowania w sytuacjach niebezpiecznych na drodze: np hamowania awaryjnego, oraz możliwości utraty przyczepności kół i właściwego kierunku jazdy. Doskonałe warunki szkoleniowe ( trening na płycie poślizgowej), oraz doświadczeni Instruktorzy umożliwiają efektywną naukę prawidłowego zachowania w różnych trudnych sytuacjach drogowych.

Warsztaty prowadzi instruktor doskonalenia techniki jazdy drogą radiową (CB), oraz instruktorzy nauki jazdy.

Cena szkolenia podstawowego dla grupy do 12 osób (pkt 1-11) –  od 6600 zł netto.

Zajęcia odbywają się na terenie zamkniętym Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.

Możliwe rozszerzenie szkolenia ( za dodatkową opłatą) o:

– Symulator zderzenia

– Test Stewarta

– Symulator dachowania

– Eksperyment Airbag-pokaz wybuchu poduszki