Masz pytania?
509 844 370
Narcos

Warsztaty bezpiecznej jazdy samochodem

Warsztaty Safety Driving

To całodniowy trening z trenerem doskonalenia jazdy ( 1/1), w różnych warunkach drogowych, w mieście, na autostradach, na górskich zakrętach, poprzedzony krótkim wprowadzeniem teoretycznym, oraz szeregiem ćwiczeń przygotowujących ( slalomy, hamowanie awaryjne, symulacja poślizgu samochodem na trolejach, test Stewarta, symulacja jazdy po spożyciu alkoholu (alkogogle). Kilkugodzinne  warsztaty  kończy pobyt w ośrodku doskonalenia techniki jazdy i trening na płycie poślizgowej, gdzie trenujemy wyjście z poślizgu ( nadsterowność i podsterowność), hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody, oraz szereg ćwiczeń poprawiających sprawność za kierownicą.

1. Cena dla osób indywidualnych – 1100,- brutto. Kup trening na raty Easydrive-wszystkie informacje w biurze obsługi klienta pod nr 509 844 370.

2. Ceny dla firm ustalane są w drodze negocjaji

Warsztaty Defensive Driving

To kilkugodzinne jazdy samochodem z trenerem doskonalenia techniki jazdy ( 1/1) w trudnych warunkach drogowych, miejskich, autostradowych i górskich, pogłębiające wiedzę i umiejętność zachowania się na drodze w sytuacjach codziennych i ekstremalnych.Wyjazd na trasę poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem teoretycznym, oraz szeregiem ćwiczeń przygotowujących (slalomy, hamowanie awaryjne, test Stewarta, jazda samochodem na trolejach – symulacja poślizgu, symulacja jazdy po spożyciu alkoholu- alkogogle). Uwaga! Jazda odbywa się samochodem klienta.

                   Cena dla osób indywidualnych – 850,- brutto.

       Wersja  ( mini) – skrócona o wyjazd górski – 550,-zł brutto.

Kup trening na raty Easydrive – informacje pod nr 509 844 370

Ceny dla firm ustalane są w drodze negocjacji

Good Driver

To praktyczny trening w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy pod okiem trenera doskonalenia techniki jazdy ( 1-3 osób). Wprowadzenie teoretyczne+ ćwiczenia wprowadzające na placu manewrowym+ trening na płycie poślizgowej pozwala na doświadczenie wielu zdarzeń symulujących ekstremalne warunki drogowe.

Trenujemy wyjście z poślizgu ( nadsterowność i podsterowność), hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody,

           oraz szereg ćwiczeń poprawiających sprawność za kierownicą.

Cena dla 1-2 osób w jednym samochodzie -590,-brutto

Możliwość negocjacji ceny od 3 osób.

Warsztaty Bezpiecznej jazdy samochodem (BRD)organizowane w ODTJ

Warsztaty poświęcone są najważniejszym zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem w samochodzie. Program zakłada interaktywne i multimedialne wykłady teoretyczne, które pozwolą właściwie zrealizować część dalszą warsztatów, oraz uzmysłowić kwestie bezpieczeństwa w samochodzie, poprzez zestawienie z możliwymi zagrożeniami. Główną część stanowią ćwiczenia, które rozpoczyna ustalenie indywidualnej prawidłowej pozycji za kierownicą, oraz informacje o właściwym operowaniu kierownicą. Wiedza wynikająca z fizyki ruchu pozwala wyszkolić umiejętność właściwego pokonywania zakrętów, daje możliwość poznania zjawisk nadsterowności i podsterowności samochodu, oraz poznania metod ich niwelowania. Kolejne informacje umożliwiają przyswoić umiejętność właściwego zachowania w sytuacjach niebezpiecznych na drodze: np hamowania awaryjnego, oraz możliwości utraty przyczepności kół i właściwego kierunku jazdy. Doskonałe warunki szkoleniowe ( trening na płycie poślizgowej), oraz doświadczeni Instruktorzy umożliwiają efektywną naukę prawidłowego zachowania w różnych trudnych sytuacjach drogowych.

Warsztaty prowadzi instruktor doskonalenia techniki jazdy drogą radiową (CB), oraz instruktorzy nauki jazdy.

Cena szkolenia podstawowego dla grupy do 12 osób (pkt 1-11) – 6600 zł netto.

Zajęcia odbywają się na terenie zamkniętym Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.

Możliwe rozszerzenie szkolenia ( za dodatkową opłatą) o:

– Symulator zderzenia

– Test Stewarta

– Symulator dachowania

– Eksperyment Airbag-pokaz wybuchu poduszki

Bezpieczny prezent

Obdaruj bliską Ci osobę voucherem na jedno ze szkoleń bezpiecznej jazdy.Taki prezent będzie doskonałym dowodem Twojej troski o jej bezpieczeństwo za kierownicą.