Masz pytania?
509 844 370
Narcos

Prawo jazdy

Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą naszej szkoły jazdy. Ośrodek Szkolenia Kierowców Akademii bezpiecznej Jazdy Lanette proponuje kursy na prawo jazdy kat B, również na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów, kursy na prawo jazdy kat. A, A2, A1, AM . Dysponujemy samochodami i motocyklami egzaminacyjnymi! Zapisz się, nie czekaj i zrób kurs na prawo jazdy w Gliwicach , lub w Tworogu!

Zajęcia teoretyczne odbywają się w godzinach popołudniowych, lub w przypadku kursów weekendowych od rana. Zajęcia praktyczne – nauka jazdy, kursant umawia indywidualnie z instruktorem prowadzącym, od poniedziałku do soboty, lub poprzez biuro OSK.

Pomożemy zorganizować badania lekarskie, wytłumaczymy jak zdobyć profil kandydata na kierowcę (PKK)-niezbędny do rozpoczęcia kursu. Ułatwimy płatność za kurs w postaci  rat w programie  EasyDrive. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka jazdy była atrakcyjna, bezstresowa i skuteczna, zakończona zdanym egzaminem państwowym. Nasza szkoła jazdy gwarantuje szybkie zdobycie Prawa jazdy!

Projekt EasyDrive – to innowacyjny moduł systemu EasyRaty rozkładania zobowiązań, Klientom /Kursantom/ Ośrodków Szkolenia Kierowców na dogodne i tanie miesięczne raty. Ponieważ dbamy o wygodę wszystkich, dlatego niezależnie od wybranego przez Klienta wariantu ratalnego płatność za raty może być realizowana na kilka sposobów: polecenie zapłaty, płatność cykliczna, przelew z konta czy wpłata na konto w placówce pocztowej dzięki czemu Klient oszczędza swój czas i pieniądze. Natomiast Ośrodek Szkolenia Kierowców otrzymuje pełną należność za kurs niezwłocznie po podpisaniu i zweryfikowaniu przez EasyRaty umowy z Klientem.

Kategorie wiekowe:

  • kat B-18 lat, można rozpocząć kurs na 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat (konieczna zgoda rodziców/opiekunów).

  • Kat.AM – 14 lat,można rozpocząć kurs na 3 miesiące przed ukończeniem 14 lat (konieczna zgoda rodziców/opiekunów).

  • Kat A1-16 lat, można rozpocząć kurs na 3 miesiące przed ukończeniem 16 lat (konieczna zgoda rodziców/opiekunów).

  • Kat A2 – 18 lat, można rozpocząć kurs na 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat (konieczna zgoda rodziców/opiekunów).

  • Kat A – 24 lata, można rozpocząć kurs na 3 miesiące przed ukończeniem 24 lat.